Technologie

Etkileyici ekranı ve güçlü donanımıyla Acer ConceptD 7 Türkiye’de satışta [Video]Acer ConceptD 7


Acer’ın yüksek donanımlı dizüstü modeli Acer ConceptD 7 Türkiye’de satışa sunuldu. Profesyonellerin dikkatini çekecek olan cihaz donanımıyla adından söz ettiriyor.

Dizüstü modellerinde renk doğruluğu ve yüksek performans gibi başlıklara dikkat eden kullanıcıları hedef alan Acer ConceptD 7, Türkiye’de de raflardaki yerini aldı. 17,9 mm’lik gövdesiyle inceliğini korumaya çalışan cihaz 2,1 kg ağırlığında. 15,6 inçlik ekranıyla hayli iddialı olan model UHD 4K IPS ekranıyla renk doğruluğunun önem taşıdığı tasarım işlerinde yüksek performans vadediyor. PANTONE onaylı olduğu kaydedilen ekran Adobe RGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsıyor. Yüzde 81’lik çalışma alanı sunan ekran panelin üstünde ince çerçevelerle de görsel olarak deneyimi destekliyor. Profesyonellerin dikkatini çekecek olan bu ekran donanım tarafında da besleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer ConceptD 7 modelinin Türkiye fiyatı

9. nesil Intel Core i7 işlemciden güç alan bilgisayar NVIDIA GeForce RTX 2060’la geliyor. Grafik tarafında hayli güçlü olan model 32 GB RAM’e kadar destekliyor. Dahili hafıza tarafında ise 1 TB SSD’ye kadar kullanıcılara alan açabiliyor. Sadece iş odaklı ve profesyonellere özel olmayan bu bilgisayarla aynı zamanda oyun oynamak da mümkün oluyor. Bağlantı noktaları arasında HDMI 2.0, 3 adet USB 3.1 ve bir mini DisplayPort 1.4 bulunan model ses tarafında ise gelişmiş bir deneyim vadediyor.

Etkileyici ekranıyla hem iş odaklı hem de multimedya alanında keyifli bir deneyim sunmayı vadeden cihazın 16 GB RAM’li versiyonu 15.999 TL‘den satın alınabiliyor.

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!