Technologie

Huami’den yeni kablosuz kulaklık modelleri: Amazfit PowerBuds ve ZenBuds

Xiaomi destekli önemli firmalardan Huami, CES 2020 kapsamında iki yeni kablosuz kulaklık tanıttı. Karşınızda Amazfit PowerBuds ve Amazfit ZenBuds.

Dikkat çeken yeni akıllı saat modeline aşağıda ulaşabileceğiniz Huami, kablosuz kulaklıklarıyla da ses getirmiş durumda. Burada ilk olarak 99 dolarlık Amazfit PowerBuds öne çıkıyor. Şık tasarıma sahip olan kulak için formundaki model, bir şarj özellikle hazne ile geliyor. Normalde tam 8 saat pil ömrü sunan, hazne ile beraber 24 saate ulaşabilen yukarıda gördüğünüz kulaklık, bu konuda gerçekten birçok rakibini ikiye katlıyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan kulaklık, ilginç olarak yerleşik PPG sensörü ile anlık nabız ölçümü yapabiliyor. Ses kalitesinin çok yüksek olduğu aktarılan ürün, telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Spor sırasında kulakta duruşu artıran özel bir çıkarılabilir manyetik aparat ile gelen kablosuz kulaklık, tere karşı dayanıklı ve çift mikrofonla gürültü azaltabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huami imzalı Amazfit PowerBuds ve Amazfit ZenBuds dikkat çeken kablosuz kulaklık modelleri

Amazfit ZenBuds modeli ise yine şık bir tasarıma sahip. Henüz fiyatı açıklanmayan kulaklık içi formundaki ürün, yapısı gereği kulağa çok iyi şekilde oturabiliyor. Knowles Balanced Armature sürücüleriyle yüksek ve berrak ses verebildiği aktarılan kulaklık, kişilerin uykuya dalmasını kolaylaştıran bir özellik de taşıyor. Normalde 12 saat şarj sunduğu, bunu beraberinde gelen hazne ile üçe katladığı aktarılan ZenBuds, nabız ve vücut pozisyonu dahil olmak üzere birçok kalemde takip yaparak gelişmiş uyku detayları verebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en hızlı oyuncu monitörü

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!