Sozialen Medien

Kuaförüm Sensin Yeni Jüri Tuğba Özay Kimdir?

Show TV’nin sevilen yarışma programı ”Kuaförüm Sensin”e sürpriz isim daha katıldı ve kuaförüm sensin programı bundan sonra daha canlı daha renkli olacağını gösterdi. Kuaförüm sensin isimli yarışma programına katılan yeni jüri kimdir gerçek adı nedir daha önce hangi dizi veya programlarda yer aldı televizyonda ilk olarak nerede görüldü merak edenler ve daha önceden yeni jüri üyesi Tuğba Özay hakkında bilgisi olmayanlar için burada detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Kuaförüm Sensin Tuğba ÖzayKuaförüm Sensin Yeni Jüri Tuğba Özay

Show TV ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün 12.30 da ekrana gelen kuaförüm sensin isimli yarışma programının Sunuculuğunu Gözde Kansu’nun üstlendiği, Adnan Serter, Muammer Ketenci ve Ayşegül jüri üyesi olduğu, bir kuaför ve bir makyözden oluşan takımların yarıştığı sıcak, eğlenceli ve rekabeti bol stüdyo yarışma programı ”Kuaförüm Sensin”in jürisine Tuğba Özay katıldı.

Tuğba Özay hakkında detaylı bilgileri bu sayfada sizlere vereceğiz ancak kuaförüm sensin yeni katılan ve yeni jüri üyesi olarak ekrana gelmeye başlayan Tuğba Özay eski bir manken ve modeldir. Uzun yıllar boyunca paparazzi programlarından ve çeşitli magazin programlarında adı hiç eksilmeyen Tuğba Özay çeşitli dizi ve filmlerde oynamış ve rol almıştır. Kuaförüm sensin programına yeni katılan jüri üyesi Tuğba Özay hakkında kısa bilgileri şimdi sizlere sunalım.

Kuaförüm Sensin Yeni Jüri Tuğba ÖzayKuaförüm Sensin Yeni Jüri Tuğba Özay Kimdir?

Eski bir manken ve model olan Tuğba Özay özellikle sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu açıklamalar ile sık sık sosyal medyada konuşulan önemli isimlerden biri olarak dikkatleri çekiyor. Tuğba Özay kimdir? Tuğba Özay 1978 yılında Trabzon’da doğmuş olan bir mankendir. annesi öğretmen olan Tuğba Özay ilkokulu İstanbul yeşilbahar ilkokulu’nda ortaokul ve liseyi ise Fenerbahçe lisesinde bitirmiş koyu bir Fenerbahçe taraftarı Iğdır ve daha sonra Haliç üniversitesinde konservatuar ve tiyatro bölümünü bitirmiştir.

Tuğba Özay Üniversite yıllarından sonra mankenlik ajansına kayıt olarak 1987’de aynı zamanda yelken kulübünde dalış ve kurslara katılmış daha sonra Galatasaray spor kulübünde 10 sene profesyonel yüzücülük yapmıştır. 1994 yılında profesyonel olarak ilk kez bir defileye katılan ve daha sonra manken olarak 1995 Miss model of the world güzellik yarışmasında ikinci seçilen Tuğba Özay 1996 yılında Paris’e giderek burada kariyerini devam ettirmiş birçok televizyon programına katılmış sonradan görmeler isimli televizyon dizisinde yüzme hocası olarak rol almış bir oyuncu ve mankendir.

Tuğba Özay Kuaförüm Sensin Yeni JüriTuğba Özay Avrupa’daki birçok ülkede ve şehirde değişik defilelere katılmış 2012 yılında TV8 de yayınlanan Türk yarışmasında kendisini göstermiş 2013 yılında Show TV ekranlarında ben burdan atlarım yarışmasında yarışmacı olarak katılmıştır. Survivor 2016 yarışmasında ünlüler takımında yer alan Tuğba Özay bordo bereliler Suriye Nesrin Avanak dedektör İşler güçler Saddam’ın askerleri karanlıkta makyaj reyting Hamdi dadı Paşalı Bizim otel Aynalı Tahir sonradan görmeler çiçek taksi gibi dizi ve filmlerde çeşitli roller almış 3 adet albüm çıkarmıştır.

Tuğba Özay Kuaförüm Sensine katıldı Jüri olduTuğba Özay en son olarak kuaförüm sensin yarışmasında jüri üyesi olarak karşımıza çıkacak ve yarışmaya renk katacak isimlerden birisi olacak. Tuğba Özay renkli kişiliği güzel konuşması ve dikkat çeken üslubu ile herkesin merak edeceği isimlerden birisi olacak ve yarışmaya oldukça güzel bir ahenk katacak diye düşünüyoruz. kuaförüm sensin isimli yarışma programına son olarak katılan ve burada jüri üyesi olarak karşımıza çıkan Tuğba Özay hakkında sizde merak ettiklerinizi aşağıya yorum olarak yazabilir Tuğba özay’ın Show TV ekranlarında ki kuaförüm sensin yarışma programına jüri üyesi olarak katılmasını nasıl bulduğunuzu yorum ve görüşlerinizi de aşağıya yazabilirsiniz.

Kuaförüm Sensin yeni Jüri kimTuğba Özay’ın yeni jüri olarak katılacağı ”Kuaförüm Sensin” yeni bölümleriyle hafta içi her gün Show TV’de! Tuğba Özay’ı nasıl buldunuz programda, sizce katılması iyi oldu mu beğeniyor musunuz güzel mankeni? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!