Teknoloji

OPPO, sektörün gözde alanına giriş mi planlıyor?OPPO

Türkiye’de resmi olarak yer alan OPPO, bir alanda daha mücadele verecek gibi görünüyor. Firma sektörün gözde alanına giriş planlıyor.

Xiaomi, Huawei, Honor, Motorola, Nokia ve OnePlus firmalarının akla gelen ilk ortak özellikleri birer “akıllı telefon üreticisi” olmaları. Ancak bu firmalar son dönemde diğer ürünleri yanında “akıllı televizyon üreten telefon üreticileri” olarak da öne çıkıyor. İşte bunlar arasına OPPO da yerleşecek gibi duruyor. Son dönemde televizyon tarafına yönelik artan talebi değerlendirmek istiyor denilen dev şirket, karşımıza bir “OPPO TV” ile çıkabilir açıklaması yapılıyor. Firmanın elinde bu ürünü gerçeğe dönüştürebilecek güç sonuna kadar bulunuyor. Telefon sektöründe yenilikçi isimlerden sayılan OPPO’nun, bunu televizyon tarafında da sürdüreceği tahmin ediliyor. Bu açıdan firmanın ilk çözümü merak uyandırıyor.

  #Crysis Remastered, ‘Can it Run Crysis?’ Grafik Ayarıyla Gelecek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO en son Enco Free kablosuz kulaklık ile dikkat çekti

13,4 mm sürücülere sahip olan kablosuz kulaklık, iOS ve Android cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kuruyor. IPX4 sertifikasına sahip olan kulaklıklar, 31 mAh pilleriyle beş saatlik pil performansı sunuyor. 410 mAh pil barındıran hazneyle beraber toplam kullanım ömrü 25 saate varan Enco Free, ses ve müzik kontrolü için dokunmatik yüzeyler kullanıyor. Çıkarıldığı zaman müziği otomatik durdurabilen ve hazne kapağı açıldığı zaman otomatik bağlantı sunabilen kulaklık, şarj tarafında USB-C kullanıyor. Kulaklık ile yerleşik mikrofonlar sayesinde telefon görüşmesi de yapılabileceğini aktaralım. Ürünün fiyatı yaklaşık 100 dolar seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ekran altı kamera teknolojisi

  #Ekonomik amiral gemisi: Samsung Galaxy S20 FE kutudan çıkıyor

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu