Sozialen Medien

#Roberto Orci, Yeni Bir Spider-Man Spin-Off’u Hazırlıyor #SosyalMedya #Tv #BB

Roberto Orci, Yeni Bir Spider-Man Spin-Off’u Hazırlıyor


Venom ve Morbius gibi Spider-Man spin-off’larına bir yenisi daha ekleniyor. Sony’nin Spider-Verse adını verdiği sinematik evrende geçecek bu yeni filmi Fringe, Star Trek ve The Amazing Spider-Man 2 gibi yapımlarla tanınan Roberto Orci hazırlıyor.

Bir yandan Marvel Sinematik Evreni’nde geçen yeni Spider-Man filmlerine imza atmaya devam eden Sony, bir yandan da Spider-Man çizgiromanlarında yer alan karakterlerle kendi sinematik evrenini kurmaya devam ediyor.

2018 yapımı Venom ile bu evrende geçen ilk filmi sinemaseverlerin beğenisine sunan Sony, Spider-Verse adını verdiği bu sinematik evreni yeni filmlerle genişletmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu yıl Venom 2 ve Morbius‘u vizyona sokacak olan stüdyo, bir yandan da bu evrende geçecek Nightwatch ve Silk gibi filmler hazırlıyor. The Wrap tarafından paylaşılan bilgiler, son günlerde bu projelere bir yenisinin daha eklendiğini gösteriyor.

  #Karanlık Sular – Dark Waters #SosyalMedya #Tv #BB

The Wrap’in haberine göre Roberto Orci yeni bir Spider-Man spin-off’u hazırlıyor. The Island, Transformers, Star Trek ve The Amazing Spider-Man 2 gibi filmlerin senaristi olan Orci, aynı zamanda Fringe, Sleepy Hollow ve Hawaii Five-O gibi dizilerin yaratıcısı olarak tanınıyor.

Roberto Orci’nin Hazırladığı Spider-Man Spin-off’unun Hangi Karaktere Odaklanacağı Belirsizliğini Koruyor

Orci gerek sinemada, gerekse televizyon dünyasında finansal olarak başarılı olan işlere imza atmış olsa da, filmografisi bu yeni Spider-Man spin-off‘u için heyecanlanmamızı zorlaştırıyor. Bugüne kadar çekilmiş en kötü Spider-Man filmleri arasında sayabileceğimiz The Amazing Spider-Man 2’nun senaristi olan Orci, aynı zamanda Sony’nin Dark Universe evrenini daha başlamadan sonlandıran The Mummy’nin de arkasındaki isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

  #Netflix Türkiye’de en çok izlenen 10 dizi ve film #SosyalMedya #Tv #BB

Roberto Orci’nin hazırladığı bu yeni spin-off filminin hangi karakter veya karakterlere odaklanacağı şimdilik belirsizliğini koruyor.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"