Technologie

Şarj edilebilir beslenme kabı: Heatbox [Video]

Ofiste çalışan birisiyseniz ve öğle yemeklerinizi genellikle ofiste yiyorsanız paylaşacağımız Heatbox ürünü ilginizi çekecek gibi görünüyor.

Hollandalı girişimci Heatbox, CES Fuarı’na dikkat çekici bir ürünle geliyor. Prototip aşamasında olan cihaz, şarj edilebilir bir beslenme kabı. Çoğu sırt çantasına ve spor çantasına rahatlıkla sığan beslenme çantası, sunduğu özelliğiyle dikkat çekiyor. Cihazın çalışabilmesi için evden çıkmadan önce kullanıcıların belli bir miktar suyu cihaza eklemeleri ve ardından 18.000 mAh‘lik pil tam olarak şarj etmeleri gerekiyor. Cihazın ön kısmında yer alan tuşa basıldıktan sonra beslenme kabı kullanıma hazır hale geliyor. 8 dakikalık bir ısıtma süresi sunan cihaz, uygulama aracılığıyla etkinleştirebiliyor.

Heatbox’ın şarj edilebilir sistemi tek şarjla 3 öğün ısıtmaya imkan tanıyor. Heatbox, geleneksel ısıtmadan ziyade, yiyecekleri ısıtmak için buhar kullanıyor, bu da daha iyi bir beslenme deneyimi sunuyor. Mikrodalgada pişirilmiş bir öğünden daha iyi olan Heatbox, besinleri de koruyarak kullanıcıların daha sağlıklı beslenmesine yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Heatbox fon toplama platformunda fon desteği bekliyor

Çift sızdırmazlık özelliğine de sahip olan beslenme kabından satın almayı planlıyorsanız 144 dolar ödeyerek sahip olabilirsiniz. Şu anda Indiegogo platformunda yer alan beslenme kabının resmi fiyatının ise 207 dolar olacağını belirtelim.

İlgili video

Şarj edilebilir yemek kabı 


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!