Sozialen Medien

#Tom Hanks’in Başrolünde Yer Aldığı II. Dünya Savaşı Filmi Greyhound’dan Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Tom Hanks’in Başrolünde Yer Aldığı II. Dünya Savaşı Filmi Greyhound’dan Fragman Yayınlandı


Usta oyuncu Tom Hanks’in başrolünde yer alıp aynı zamanda senaryosunu yazdığı II. Dünya Savaşı filmi Greyhound’dan fragman yayınlandı. 

Philadelphia ve Forrest Gump filmleriyle Oscar kazanan, her sene yeni projelerle karşımıza çıkan usta oyuncu Tom Hanks, geçtiğimiz yıl Amerika’nın ünlü televizyon kişiliği Fred Rogers’ı canlandırdığı A Beautiful Day in the Neighborhood filmiyle dikkatleri üzerine çekmiş ve bu filmdeki performansıyla Oscar’a aday olmuştu. Aynı zamanda 77. Altın Küre Ödülleri’nde yaşam boyu başarı ödülü olarak bilenen Cecil B. DeMille Ödülü’ne de layık görülmüştü.

  #"Black Mirror"-Schöpfer dreht für Netflix eine Mockumentary über 2020 mit Hugh Grant

Kariyerine hız kesmeden devam eden Hanks, bu yıl başrolünde yer aldığı II. Dünya Savaşı draması Greyhound ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tom Hanks’in aynı zamanda senaryosunu kaleme aldığı filmi, kariyerini görüntü yönetmeni olarak şekillendiren, yönettiği 2003 yapımı kısa filmi Two Soldiers ile Oscar kazanan Aaron Schneider yönetiyor.

Tom Hanks’li Greyhound, 15 Mayıs’ta Vizyona Girecek

Tom Hanks’in deniz subayı Ernest Krause’u canlandırdığı Greyhound, izleyiciyi II. Dünya Savaşı’nın ilk günlerine götürüyor. Greyhound isimli savaş gemisinin kaptanı olan Ernest Krause, bir yandan mürettebatını bir arada tutup Kuzey Atlantik’i geçmeye çalışırken diğer bir yandan Nazilere ait olan denizaltılarından kaçmaya çalışıyor.

Tom Hanks ile beraber filmin oyuncu kadrosunda son olarak The Irishman’de izlediğimiz Stephen Graham, Gaspar Noé imzalı Love filmiyle adını geniş kitlelere duyuran Karl Glusman, Manuel Garcia-Rulfo, Rob Morgan, Elisabeth Shue gibi isimler yer alıyor.

  #Neuer Sci-Fi-Actionfilm mit Bruce Willis und Aliens - jetzt als limitierte 4K-Edition vorbestellen

Box Office Türkiye‘de belirtilen tarihe göre film, ülkemizde 15 Mayıs‘ta vizyona girecek. Ancak Amerika’da film 12 Haziran’da izleyici ile buluşacak. Önümüzdeki dönemlerde filmin Türkiye vizyon tarihinin güncellenmesini bekliyoruz. Tom Hanks’in başrolünde yer aldığı filmden yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"