Allgemeines

#Maxim Baldry, Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Başrol Oyuncularından Biri Oldu #SosyalMedya #Tv #BB

Maxim Baldry, Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Başrol Oyuncularından Biri Oldu

Banu Yapar
6 Mart 2020 – 13:47
Dizi Haberleri

Amazon‘un geliştirdiği Yüzüklerin Efendisi dizisi kadrosu için ilk adı geçen oyunculardan olan Maxim Baldry başrollerden birine getirildi.

Deadline‘dan Nellie Andreeva, İngiliz dizisi Years and Years‘ın oyuncularından Maxim Baldry‘nin başrollerden birine geçtiğini yazdı. Dizideki önemli rollerden birini canlandıracağı belirtilen Baldry ile görüşmelerin yeni tamamlandığı belirtildi.

► Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Ana Oyuncu Kadrosu Tamamlandı

Genç oyuncu, Yüzüklerin Efendisi TV uyarlamasında; Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers ve Daniel Weyman ile birlikte kamera karşısına geçecek.

  #Hayat Yolunda Dümenini Kıran Bir Denizci: Martin Eden #SosyalMedya #Tv #BB

J.R.R. Tolkien‘ın fantastik destanından uyarlanan ve Amazon‘un büyük beklenti içinde olduğu dizinin Showrunner ve yürütücü yapımcıları J.D. Payne ile Patrick McKay. İlk iki bölümü yöneten J.A. Bayona da serinin yapımcıları arasında bulunuyor. Orta Dünya‘ya yeniden döneceğimiz dizinin 2021’in sonlarında izleyiciyle buluşacağı konuşuluyor.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"