Sozialen Medien

#Phil Lord ve Christopher Miller’ın Yapımcılığını Üstlendiği Connected’dan Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Phil Lord ve Christopher Miller’ın Yapımcılığını Üstlendiği Connected’dan Fragman Yayınlandı


Spider-Man: Into the Spider-Verse filmiyle Oscar kazanan Phil Lord ve Christopher Miller’ın yapımcılığını üstlendiği animasyon türündeki Connected’dan fragman yayınlandı. Olivia Colman ve Maya Rudolph’un seslendirme kadrosunda yer aldığı film, 25 Eylül’de vizyona girecek.

Son yılların en iyi animasyon filmleri arasında gösterilen, eleştirmenler ve izleyicilerden olumlu yorumlar alan Spider-Man: Into the Spider-Verse filmiyle Oscar kazanan Phil Lord ve Christopher Miller, bir yandan yönetmen ve senarist olarak izleyici karşısına çıkarken diğer bir yandan da yapımcı olarak ilgi çekici projelerde yer alıyor.

  # Truman Show Oyuncuları Konusu ve Fragman

Storks, The Lego Movie 2: The Second Part, Smallfoot gibi animasyon filmlerinde yapımcı olarak görev alan Phil Lord ve Christopher Miller’dan yeni bir animasyon filmi daha geliyor: Connected! Phil Lord ve Christopher Miller’ın yapımcılığını üstlendiği Connected’ı, animasyon türündeki Gravity Falls dizinin senaristlerinden Michael Rianda ve Jeff Rowe ikilisi yönetiyor.

Olivia Colman ve Maya Rudolph’un Seslendirme Kadrosunda Yer Aldığı Connected, 25 Eylül’de Vizyona Girecek

Filmin seslendirme kadrosunda The Favourite filmindeki muhteşem performansıyla Oscar kazanan Olivia Colman, The Good Place ile Emmy’e aday olan, Bridesmaids, Away We Go, The Way Way Back filmleriyle izleyicinin gönlünü fetheden Maya Rudolph, Pineapple Express ve This Is the End filmleriyle tanınan Danny McBride ve Hack Into Broad City dizisiyle Emmy adaylığı kazanan Abbi Jacobson gibi isimler yer alıyor.

  #Der Bergdoktor holt sich ‚nur‘ den zweiten Platz

Seslendirme kadrosuyla dikkat çeken Connected, teknolojinin geliştiği dünyada bir ailenin ilişki kurma mücadelesini beyazperdeye aktarıyor. Filmin merkezinde hayallerindeki film okuluna kabul edilen Katie Mitchell ve ailesi var. Babası Rick’in girişimiyle Katie, ailesiyle birlikte eğitim göreceği okula gitmek üzere yola çıkıyor ancak Mitchell ailesinin yolculuğu bir teknoloji ayaklanmasıyla kesintiye uğruyor. İki dost arızalı robotun yardımıyla Mitchell ailesi, problemlerini aşmak ve dünyayı kurtarmak için birlikte çalışmak zorunda kalıyor.

Konusuyla merak uyandıran film, ülkemizde 25 Eylül‘de vizyona girecek. Filmden yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"